Alt Yapı Kurulum & Kablolama Hizmetleri

Microsystem olarak yeni veya mevcut lokasyonunuzdaki altyapı kablolamama, rack kabin düzenleme, rack kabin kurulum, patch panel sonlandırma, patch panel düzenleme, server kabinet kurulumu, sunucu odası kurulumları, rack kabin dizaynı, kabinet patch panel internet kablo çekim işlemleri, router kurulumu, switch kurulumu  kurulumu ve kablo sonlandırma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Tüm IT cihazlarınızın  sorunsuz bir network bağlantısı sağlayabilmesi için, düzgün dizayn edilmiş bir alt yapıya gereksinimi vardır. Bu nedenle kullanılacak kablo, patch panel vb ürünlerin seçiminde kalitesinede dikkat edilmesi gerekir. Düşük kaliteli ürünlerde network üzerinde anlık kopmalar ve iç network hızında problemler yaşanabilmektedir. Ayrıca her ne kadar kaliteli ürünler kullanılmış olsa da yanlış işçilik sonucunda benzer problemler ortaya çıkabilmektedir.

Microsystem olarak işlemlerimizi 3 adımda uyguluyoruz.

  • Mevcut veya yeni lokasyonda keşif çalışması yapıyoruz. Alt yapı ihtiyacınızı anlık olarak değil gelecek zamanda doğabilecek ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz.
  • Projenin hayata geçirilmesi sırasında tüm işçiliğe özen gösteriyoruz.
  • Son aşamada patch panelde yapılan tüm sonlandırmaların haritasını çıkararak olası bir arıza durumunda hızlı ve nokta atışı ile sorunu gidererek iş sürekliliğinizin devamını sağlıyoruz.

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri

Microsystem olarak marka model bağımsız tüm bilgisayarların bakım onarım ve parça değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İstanbul başta olmak üzere tüm türkiye’nin her ilindeki müşterilerimize destek vermekteyiz. En yakın bilgisayarcı olarak sizlere en kısa sürede hizmet sağlıyoruz.  Notebook tamiri veya notebook servisi denildiğinde Microsystem olarak hizmet veriyoruz.

Laptop tamiri, Chipset tamiri, ekran kartı tamiri, usb soket değişimi, monitör tamiri, anakart değişimi, ekran değişimi, notebook klavye değişimi, notebook disk değişimi, notebook ram değişimi, notebook lcd değişimi, notebook menteşe tamiri, notebook batarya değişimi, reballing işlemi, notebook anakart tamiri bir çok elektronik onarımları gerçekleştiriyoruz.

IT Taşınma Hizmetleri

Tüm IT Sistemlerinizi Güvenle Taşıyalım

IT taşınma hizmeti kapsamında IT ekipmanlarınızı aynı yerde veya farklı lokasyona taşıma hizmeti sunmaktayız. Bu kapsamda müşterilerimizin lokasyonunda taşıma öncesi keşif ile birlikte adım adım iş planlaması yapılmaktadır. Taşınacak tüm ekipmanlara gerekli hassasiyet ve özen gösterilmektedir.

Bu kapsamda yapılan çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Taşıma kapsamında yapılacak tüm çalışmalar anahtar teslim proje olarak sunulmaktadır.

Aynı Lokasyon içerisinde taşınma : Müşterilerimizin donanımlarını aynı lokasyon içerisinde taşınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Analog Güvenlik Kameraları
CIF ( 320×288) çözünürlük ile Full D1 ( 720×576) çözünürlük arası izleme ve kayıt olanağı sağlayan eski teknoloji güvenlik kameralarıdır.

AHD Güvenlik Kameraları
1.3 Mpiksel (1280×960)  çözünürlük ile 3 Megapiksel (2048×1536)  çözünürlük arası izleme ve kayıt olanağı sağlayan yeni teknoloji güvenlik kameralarıdır. IP kameralara alternatif olarak geliştirildi, eski teknoloji analog kameraların altyapısını değiştirmeden, yüksek çözünürlüklü güvenlik kamera kullanımını sağlamıştır.

IP  Güvenlik Kameraları
2 Megapiksel çözünürlükten başlayıp 16 megapiksel ve üzeri çözünürlük arası izleme ve kayıt olanağı sağlayan IP tabanlı güvenlik kameralarıdır. Mevcut network altyapısını kullanmasının yanında, bağımsız olarak data kabloları ile kapalı çevrim izleme ve kayıt imkanı sağlamıştır.